NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Rewolucja na e-korepetycje.net - największym polskim serwisie z ogłoszeniami korepetycji

2018-03-09 12:27:23

Serwis e-korepetycje.net to jak dotychczas największy serwis z ogłoszeniami korepetytorów. To właśnie tu uczniowie, którzy potrzebują pomocy w nauce, mogą ją znaleźć. W styczniu 2018 roku zmienił się wygląd platformy oraz pojawiły się nowe funkcje. Serwis ma zadanie służyć jako forma promocji dla ofert korepetytorów, jednocześnie pozostając przejrzystym i łatwym w obsłudze dla osób, które poszukują nauczyciela. W tym celu wprowadzono kilka istotnych zmian. Poza zmianami wizualnymi: kolorów, układu strony oraz zwiększeniu przejrzystości w prezentowaniu danych, pojawiły się nowe opcje promocji oraz sposoby wyszukiwania ofert.

Wideo prezentacja

Do najważniejszych można zaliczyć możliwość dodanie w profilu korepetytora krótkiego filmu z YouTube. Nic bardziej nie zachęca potencjalnego ucznia do skorzystania z usług danej osoby, jak szansa zobaczenia swojego mentora jeszcze przed rozpoczęciem zajęć, a także możliwość oceny jego umiejętności, które może zaprezentować w swoim video. Dodatkowo, korepetytor ma możliwość dodania skróconej wersji ogłoszenia, które w całości jest prezentowane na głównej stronie wyników wyszukiwania. To kolejny element, który ma za zadanie ułatwić nauczycielom promowanie swoich zajęć, a z drugiej strony pomóc uczniowi szybko zapoznać się z podstawowymi informacjami o ofercie bez wchodzenia w szczegóły. A jak wiemy, czas jest dla każdego najważniejszy.

Doświadczenie i wykształcenie

Możliwość dodania przez osoby uczące informacji na temat wykształcenia i doświadczenia sprawia, że uczeń może wybierać pomiędzy zajęciami ze studentem, magistrem czy doktorem. Poprawiona została także opcja sortowania i wydzielenia ofert korepetytorów, którzy uczą online. Jest to coraz popularniejsza forma prowadzenia zajęć, nie tylko językowych, ale i z przedmiotów ścisłych. Wirtualne spotkanie z nauczycielem pozwala na naukę z osobami z całej Polski, a brak konieczności dojazdu kolejny raz pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Stopień uzupełnienia profilu

Aby reklama usług korepetytora była skuteczna, a uczeń mógł uzyskać wszelkie informacje na temat oferty, istotne jest to, w jaki sposób i w jakim stopniu uczący wypełni swój profil z ogłoszeniem. Dla ułatwienia, w profilu został dodany miernik stopnia uzupełnienia profilu. Dzięki temu korepetytor wie, jakich danych brakuje jeszcze w jego ogłoszeniu, a które mają istotne znaczenie dla osób poszukujących korepetycji.

Wersja mobilna

E-korepetycje.net stały się także bardziej przyjazne dla użytkownika, ponieważ wprowadzono wersję mobilną serwisu. Teraz niezależnie od urządzenia, przeglądanie ofert czy zamieszczanie ogłoszeń stało się banalnie proste. Co więcej, skrócony został proces rejestracji w samym serwisie. Dzięki połączeniu go z mediami społecznościowymi, logowanie i rejestracja wymagają tylko jednego kliknięcia.

Wszystkie wprowadzone zmiany mają sprawić, że korzystanie z serwisu, oraz możliwość znalezienia odpowiedniej osoby do pomocy w nauce stanie się szybsza i łatwiejsza. Nowe funkcje mają zarówno wspomóc promowanie swoich usług przez korepetytorów, jedocześnie umożliwiając precyzyjne wyszukiwanie ofert według konkretnych kryteriów przez ucznia.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: